0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishturki.azari
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
بارسلونا FC
۳
۰
SD Eibar
Finished
۲۱:۰۰
Real Betis Balompie
۱
۲
Real Madrid
Finished
۲۳:۱۵
اتلتیکو مادرید
۱
۰
UD Levante
Finished
۱۴:۳۰
اتلتیکو بیلبائو
۲
۰
FC Sevilla
Finished
۱۸:۴۵
International
AFC Asian Cup, Group F
عمان
۰
۱
Japan
Finished
۱۷:۰۰
Turkmenistan
۰
۴
Uzbekistan
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia
اینتر میلان
۶
۲
Benevento Calcio
Finished
۲۰:۳۰
FC Torino
۰
۲
ACF Fiorentina
Finished
۱۷:۳۰
ناپولی SSC
۲
۰
US Sassuolo Calcio
Finished
۲۳:۱۵
International
AFC Asian Cup, Group E
Korea Dpr
۰
۶
قطر
Finished
۱۴:۳۰
France
Ligue 1
المپیک مارسی
۱
۱
AS Monaco
Finished
۲۳:۳۰
دیژون Fco
۱
۱
HSC مونپلیه
Finished
۱۹:۳۰
نانت
۰
۱
FC Stade Rennes
Finished
۱۷:۳۰
FC Toulouse
۱
۲
Racing Strasbourg
Finished
۱۹:۳۰
Australia
A-League
Perth Glory FC
۴
۳
Western Sydney Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney FC
۲
۱
Adelaide United FC
Finished
۱۰:۳۰
Germany
Telekom Cup
Fortuna Dusseldorf
۰
۰
FC بایرن مونیخ
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach
۱
۰
Hertha BSC
Finished
۱۶:۴۰
FC بایرن مونیخ
۰
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۹:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Rio Ave FC
۱
۱
Vitoria Setubal
Finished
۲۳:۳۰
GD Chaves
۲
۱
CD Tondela
Finished
۲۱:۰۰
Boavista FC
۰
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۰۰:۰۰
CD Nacional Madeira
۰
۱
CF Belenenses
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
1st Division
AEK Larnaca
۲
۲
Ermis Aradippou
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limassol
۲
۱
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Football League
AO Platanias
۳
۰
Aiginiakos FC
Finished
۱۶:۰۰
Doxa Dramas
۲
۰
Sparti
Finished
۱۶:۳۰
Volos Nps
۲
۱
Panachaiki 1891 FC
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۲
۱
Ergotelis
Finished
۱۶:۳۰
PAO Aittitos Spata FC
۰
۱
Aoc-Kissamikos
Finished
۱۶:۳۰
AE Karaiskakis
۰
۲
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۳۰
Spain
LaLiga 2
CF Elche
۱
۰
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۲:۳۰
Real Zaragoza
۰
۲
CF Malaga
Finished
۲۰:۳۰
AD Alcorcon
۰
۰
UD Almeria
Finished
۱۸:۳۰
Cordoba CF
۱
۱
CF Rayo Majadahonda
Finished
۱۴:۳۰
CD Lugo
۱
۱
UD Extremadura
Finished
۲۰:۳۰
Greece
Super League
Asteras Tripolis
۰
۳
PAOK تسالونیکی
Finished
۲۱:۰۰
APO Levadeiakos FC
۰
۲
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۸:۴۵
Panathinaikos
۲
۲
AO Xanthi FC
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Segunda Liga
SL Benfica B
۲
۳
Sporting Braga B
Finished
۱۴:۴۵
CD Mafra
۱
۲
Sporting Covilha
Finished
۱۸:۳۰
FC Arouca
۰
۰
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۲۰:۳۰
FC Porto B
۱
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
Academica De Coimbra
۲
۰
SC Varzim
Finished
۲۰:۳۰
CD Cova Piedade
۰
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۴:۴۵
Academico De Viseu FC
۲
۱
Sporting Farense
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
Florida Cup
Flamengo RJ
۱
۰
Eintracht Frankfurt
Finished
۰۰:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
FC Dordrecht
۲
۶
FC Den Bosch
Finished
۱۷:۰۰
SC Cambuur
۳
۳
Sparta Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
Jong Ajax Amsterdam
۲
۲
Jong Psv Eindhoven
Cancelled
۱۷:۰۰
SC Telstar
۱
۱
Helmond Sport
Finished
۱۷:۰۰
TOP Oss
۱
۲
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
Almere City FC
۰
۲
FC Volendam
Finished
۱۷:۰۰
Roda JC Kerkrade
۳
۱
GO Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
MVV Maastricht
۰
۲
FC Twente Enschede
Finished
۱۷:۰۰
یونگ فورت اوترخت
۱
۳
Jong AZ Alkmaar
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Eindhoven
۳
۲
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Belgium
First Division B, Second stage
Oud-Heverlee Leuven
۰
۲
FC Tubize
Finished
۲۲:۳۰
Union Saint-Gilloise
۱
۲
Yellow-Red KV Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Corinthians-Sp
۱
۱
Santos FC
Finished
۲۳:۰۰
America De Cali
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Tampere United
۲
۱
FC Ktp
Finished
۱۹:۵۵
RSC Anderlecht
۱
۲
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۱۸:۰۰
FC Brandenburg 03
۱
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Tachira
-
-
Urena SC
Cancelled
۱۷:۳۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Cruz Azul
۰
۱
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۳۰
CF Monterrey
۲
۲
Club Leon
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Toluca FC
۲
۰
Puebla FC
Finished
۲۱:۳۰
Xolos De Tijuana
۰
۳
Tigres Uanl
Finished
۰۶:۳۰
Necaxa
۲
۱
Pumas Unam
Finished
۰۶:۳۰
CF Pachuca
۳
۰
Queretaro FC
Finished
۰۴:۳۶
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
AD Carmelita
Finished
۲۳:۰۰
AD Municipal Grecia
۰
۱
CS Cartagines
Finished
۲۰:۳۵
CS Herediano
۱
۱
AD San Carlos
Finished
۰۵:۲۵
Israel
Premier League
Beitar Jerusalem FC
۰
۰
Ironi Kiryat Shmona FC
Finished
۲۲:۰۰
Australia
Queensland Silver Boot
Queensland Thunder
۳
۲
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Queensland Lions
۲
۰
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
U19 League
Bankhai United
۲
۲
Navy FC
Finished
۰۹:۳۰
Pluak Daeng United
-
-
Chonburi FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Bangkok FC
-
-
Samut Prakan FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Cyprus
1st Division, Women
Omonia Nicosia
۰
۱
Lefkothea Latsion
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
Liga Premier
CD Tepatitlan de Morelos
۳
۲
Estudiantes Tecos
Finished
۰۱:۳۰
Chivas Guadalajara II
۲
۲
Pacific FC
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
Winter League, Group B
MFK Chrudim
۱
۳
FK Jablonec
Finished
۱۵:۳۰
FK Pardubice
۱
۴
FK Varnsdorf
Finished
۱۳:۰۰
Greece
U19 Football League
Irodotos
۰
۲
Ergotelis
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS
۱
۲
AO Kerkira
Finished
۱۳:۳۰
England
Premier League
تاتنهام هاتسپور
۰
۱
منچستر یونایتد
Finished
۲۰:۰۰
Everton FC
۲
۰
بورنموث AFC
Finished
۱۷:۴۵
El Salvador
Liga Feminina, Apertura
Alianza Women
۷
۰
Adfa Usulutan
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CSD Xelaju MC
۱
۰
Deportivo Malacateco
Finished
۰۵:۳۰
CD Chiantla
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۲۳:۰۰
CSD Municipal
۱
۱
Deportivo Siquinala
Finished
۰۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Borussia M'gladbach
۰
۶
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group III
CE Europa
۲
۰
CE Seagull
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Sporting Clube Ideal
۱
۰
CD Pinhalnovense
Finished
۱۹:۳۰
Casa Pia Atletico
۳
۲
Real Sporte
Finished
۱۸:۳۰
SG Sacavenense
۱
۱
Louletano
Finished
۱۸:۳۰
CF Os Armacenenses
۲
۴
Co Do Montijo
Finished
۱۸:۳۰
Clube Oriental de Lisboa
۴
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Winter League, Group C
FC Mas Taborsko
۰
۱
FC Nitra
Finished
۱۳:۰۰
Greece
U19 Super League
AO Xanthi FC
۳
۲
Panathinaikos
Finished
۱۳:۳۰
Apollon Smirnis
۱
۱
AE Larissa FC
Finished
۱۳:۳۰
Israel
U19 State Cup
Hapoel Beit Shean Mesilot
۲
۲
Ironi Modiin
Finished
۲۰:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Bluebell United FC
۳
۰
Newbridge Town FC
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
US Ladispoli
۱
۱
Sff Atletico
Finished
۱۷:۰۰
Sef Torres Calcio
۱
۰
Asd Calcio Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
As Ostia Mare Lido Calcio
۰
۱
Fc Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
Uganda
Cup
Bumate
۱
۱
Bright Stars Fc
Finished
۱۶:۳۰
Kyetume FC
۶
۱
St. Stephens Fc
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 5
Proodeftiki FC
۱
۱
Ethnikos Piraeus
Finished
۱۶:۳۰
APO Keratsini
۳
۱
Atromitos Peiraia
Finished
۱۶:۳۰
O F Ierapetras
۲
۱
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League
Mbao FC
۲
۱
Stand United FC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Maritimo Madeira B
۱
۱
CF Uniao Madeira
Finished
۱۹:۳۰
Amarante FC
۳
۱
FC Cesarense
Finished
۱۸:۳۰
Greece
3rd League, Group 4
Thiseas Agrias
۰
۲
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
Guatemala
Primera Division
CD Mictlan
۰
۰
Aurora FC
Finished
۲۰:۳۰
Greece
3rd League, Group 3
Kronos Argyradon
۰
۰
Thesprotos
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 6
AO Palliniakos
۰
۲
Ialysos
Finished
۱۶:۳۰
Fivos Kremastis
۰
۲
Panmovriakos Riolou
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola
Kawkab Athletic Club of Marrakech
۱
۲
OCS Olympique De Safi
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Chions 1972
۱
۱
Calcio Montebelluna 1919
Finished
۱۷:۰۰
Asd Cjarlins Muzane
۳
۱
ASD Cartigliano
Finished
۱۷:۰۰
Greece
3rd League, Group 1
Orfeas Puma Xanthis
۱
۲
Aetos Orfanou
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Ac Crema 1908
۱
۱
Asd Fanfulla
Finished
۱۷:۰۰
سان مارینو کلسیو
۱
۲
Reggio Audace FC
Finished
۱۷:۰۰
Asd Sasso Marconi 1924
۰
۱
Usd Vigor Carpaneto 1922
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
FC Vizela
۱
۲
AD Fafe
Finished
۱۸:۳۰
Fc Felgueiras 1932
۳
۰
Gdu Torcatense
Finished
۱۸:۳۰
Cc Taipas
-
-
Gd Chaves B
Finished
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
۴
۲
Vilaverdense Fc
Finished
۱۸:۳۰
Sc Mirandela
۳
۱
Gd Mirandes
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group I
Victoria Cf
۱
۳
Oviedo Moderno
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Us Darfo Boario
۱
۲
Sdl Rezzato
Finished
۱۷:۰۰
Sondrio Calcio
۱
۱
Ac Ponte San Pietro-isola
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group IV
Extremadura UD
۰
۱
Cd Castuera
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U20 League, Clausura
Deportivo Toluca
۶
۱
Puebla
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Usd Lavagnese 1919
۲
۰
Stresa Sportiva
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Asd Portici 1906
۵
۱
Ac Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
Asd Roccella
۱
۱
Marsala Calcio
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
Premier League
Bloemfontein Celtic
۱
۱
Lamontville Golden Arrows
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Sammaurese Calcio
۲
۱
Vastese Calcio 1902
Finished
۱۷:۰۰
India
I-League
Shillong Lajong FC
۰
۳
Indian Arrows
Finished
۱۲:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
Gelbison Vallo D L
۳
۲
US Citta Di Fasano
Finished
۱۷:۰۰
FBC Gravina
۱
۱
Asd Team Altamura
Finished
۱۷:۰۰
Greece
3rd League, Group 7
Agioi Anargyroi
۲
۲
Ilisiakos FC
Finished
۱۶:۳۰
Malta
Premier League, Main round
ST Andrews FC
۱
۱
Mosta FC
Finished
۱۶:۳۰
Balzan FC
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۶:۳۰
Senglea Athletic
۴
۰
Qormi FC
Finished
۱۸:۳۰
Valletta FC
۲
۰
Sliema Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Greece
3rd League, Group 2
Agrotikos Asteras FC
۲
۱
Meliteas Melitis
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Munster Senior Cup
Wilton United
۴
۲
Youghal Utd
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Aravaca CF
۰
۲
CF Rayo Majadahonda Youth
Finished
۱۴:۰۰
Real Madrid
۳
۰
AD Union Adarve
Finished
۱۹:۰۰
Myanmar
National League
Southern Myanmar United
-
-
Gfa
Finished
۱۲:۳۰
Yadanarbon
-
-
Ayeyawady United
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Fc
-
-
Zwekapin United
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Rostov Region Championship
Minimaks Bataysk
-
-
Aksay
Cancelled
۱۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Vazquez Cultural
۱
۰
Recreativo Huelva
Finished
۱۹:۱۵
La Canada Ucd Atletico
-
-
Cd 26 De Febrero
Cancelled
۱۹:۳۰