0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishturki.azari
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
Copa do Brasil
Sampaio Correa FC MA
۰
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۲:۴۵
EC Juventude RS
۰
۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۵:۰۰
SAO Paulo FC SP
۰
۱
EC Bahia BA
Finished
۰۵:۰۰
Norway
NM Cup
Ullern IF
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Asane Fotball
-
-
SK Brann
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hinna
-
-
Viking FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sunndal
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۲
۰
Nogoom EL Mostakbal
Finished
۰۰:۳۰
Ismaily SC
۱
۱
Al-Ahly Cairo
Finished
۰۰:۳۰
USA
Major League Soccer
New York Red Bulls
۲
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
-
-
FC Voluntari
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Estudiantes De La Plata
۵
۱
CA Sarmiento De Resistencia
Finished
۰۱:۴۰
CA San Lorenzo Almagro
۰
۲
Club Sportivo Estudiantes
Finished
۰۴:۴۰
International Youth
U20 World Cup, Group B
Mexico
-
-
ایتالیا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Japan
-
-
Ecuador
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Switzerland
Challenge League
SC Kriens
-
-
FC Lausanne-Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Vaduz
-
-
Servette FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Chiasso
-
-
FC Aarau
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Schaffhausen
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Rapperswil-Jona
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
VfB Stuttgart
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
International Youth
U20 World Cup, Group A
لهستان
-
-
Colombia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Tahiti
-
-
Senegal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura, Group A
America De Cali
۴
۰
Union Magdalena
Finished
۰۵:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
AD Cali
۱
۱
Penarol
Finished
۰۲:۴۵
Zulia FC
۲
۱
Palestino
Finished
۰۰:۳۰
SOL De America
۰
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۲:۴۵
Liverpool Montevideo
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۵:۰۰
CD La Equidad
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۵:۰۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye, Promotion Round
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
-
-
Nosta Novotroitsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Volga Ulyanovsk
-
-
FC Zvezda Perm
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
4 deild, Group D
Kria
۱
۱
Ellidi
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Llaneros De Guanare Fc
۱
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۰۰
Estudiantes De Merida
۰
۴
Deportivo Tachira
Finished
۰۰:۰۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye, Relegation Round
FC Chelyabinsk
-
-
Ural-2
inprogress
۱۸:۰۰
USA
USL, Championship
Fresno FC
۱
۰
Austin Bold FC
Finished
۰۷:۰۰
Swope Park Rangers
۲
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
Birmingham Legion FC
۰
۱
Nashville SC
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
Libertad de Sunchales
۰
۴
Club Sportivo Ben Hur
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Caloundra FC
-
-
Woombye Snakes SC
Finished
۱۵:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Minsk Reserve
-
-
FC Isloch Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Bate Borisov Reserve
-
-
FC Slutsk Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Dnepr Mogilyov
-
-
Gomel Reserve
Finished
۱۷:۰۰
Bulgaria
Second Professional League
FC Pirin Blagoevgrad
-
-
PFC Ludogorets Razgrad B
inprogress
۱۸:۳۰
FC CSKA 1948 Sofia
-
-
FC Lokomotiv 1929 Sofia
inprogress
۱۸:۳۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
-
FC Chernomorets Balchik
inprogress
۱۸:۳۰
OFC Nesebar
-
-
PFC Montana 1921
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Litex Lovech
-
-
FC Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۸:۳۰
FC Kariana Erden
-
-
OFC Pomorie
inprogress
۱۸:۳۰
Canada
Canadian Championship
York 9 FC
۱
۰
AS Blainville
Finished
۰۳:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۱
Vaughan Azzurri
Finished
۰۱:۳۰
Cavalry FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۶:۰۰
Scotland
Premiership, Relegation/Promotion
Dundee United
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
USA
United Women's Soccer
New Jersey Copa FC
۰
۲
Long Island Rough Riders
Finished
۰۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1, Playoffs
Ergene Velimese Spor
-
-
Nevsehir Belediye Spor
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
Cruzeiro Ec Mg
۳
۰
Pinheirense EC PA
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Copa de la Superliga de Reserva
Banfield
-
-
Estudiantes de LP
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Placement Matches 7-10
FC Etar Veliko Tarnovo
-
-
PFC Slavia Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Mudgeeraba
-
-
Coomera
Finished
۱۵:۰۰
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Associacao Nova Prata de Esportes RS
۱
۲
Serc Brasil RS
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Caloundra FC
۶
۳
Woombye Snakes SC
Finished
۱۳:۰۰
International Clubs
Recopa Sudamericana
CA Paranaense PR
۱
۰
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۵:۰۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Strikers
۳
۱
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
Ukraine
Persha Liga
FC Ingulets
-
-
Agrobiznes Volochisk
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Laz St Petersburg
-
-
Sh N2 Vo Zvezda North-west
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mashtekh
-
-
FC Legirus
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Dublin Bus FC
-
-
Crumlin United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U23 Campeonato Aspirantes
Figueirense FC SC
-
-
Gremio FB Porto Alegre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sport PE
-
-
Parana Clube Pr
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Israel
Cup, Women
AS Tel Aviv University
-
-
Maccabi Kishronot Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
FC Viikingit/2
-
-
Herto
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Deportivo Malacateco
-
-
Antigua Gfc
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Serbia
Serbia Cup
FK Red Star Belgrade
-
-
FK Partizan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme JK Kalju
-
-
Vandra JK Vaprus
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Pitea IF
-
-
IF Limhamn Bunkeflo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Atlantis Fc/Akatemia
-
-
Puistolan Urheilijat
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Slovenia
Slovenska Nogometna Liga, Women
Znk Ajdovscina
-
-
ZNK Cerklje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
-
-
FC Kose
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
-
-
Sporting Braga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Simba SC
-
-
FC Sevilla
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Wit Georgia
-
-
FC Locomotive Tbilisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Acassuso Res.
-
-
CA Estudiantes
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Mudgeeraba Reserve
۰
۲
Coomera Reserve
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
U20 Gaucho
EC Juventude RS
-
-
Serc Brasil RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰